Selects

 

American Express'in geleneksel üye işyeri programıdır. Dünyanın her köşesindeki yüzlerde mağaza, restoran, konaklama ve eğlence mekanlarında American Express'in sunduğu global indirimler ve ayrıcalıklar sizi bekliyor. Seyahatlerinizi planlamadan önce gideceğiniz destinasyonu seçerek tüm fırsatları buradan öğrenebilirsiniz.

American Express®, Türkiye'nin en güçlü restoran, eğlence ve konaklama programına sahiptir. Türkiye Selects programı üyesi seçkin noktalarda size hitap eden bir indirim mutlaka vardır. Kart türüne göre restorandan, otele, spadan, golf üyeliğine kadar değişen seçkin noktalarda %10 ile %20 arası indirimler sunulur. *
Üstelik dünyanın her yerinde tüm otellerde %3, tüm restoranlarda %5 indirim ayrıcalığınız var**

Selects Türkiye İndirimleri
İndirim Kategorisi İndirim Oranı İndirim Şekli
  Platinum Card American Express Gold Card American Express Card  
Restoran %20 %15 %10 Otomatik, Ödeme Anında
Alışveriş %10-20
Konaklama, Seyahat, Spa ve Diğer Servisler %10-20 Rezervasyon sırasında (telefon ikonu)0212 310 23 15

* Selects noktalarında kazanılan %20-10 değerindeki indirimden bir takvim yılı içerisinde asıl ve ek kartlarla toplamda 10.000TL indirim kazanılabilmektedir.

** American Express Card’la %20-%10 arasında değişen indirimden yararlandığınız Selects noktaları haricindeki restoran ve otellerden bir hesap kesim dönemi boyunca toplamda 150 TL, yılda 1800 TL değerinde indirim kazanabilirsiniz.