Membership Rewards

American Express Card'ın geleneksel ödül sistemi Membership Rewards Programı ile tüm harcamalarınızdan puan kazanırsınız. Kazandığınız Membership Rewards puanlarınız ile Online hediye kataloğunda* sizi bekleyen çok çeşitli ürün ve hizmetleri alabilir, American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'ten alacağınız tüm hizmetlerin ödemesini gerçekleştirebilir veya Seyahat Programı ile biriken puanlarınızı uluslararası havayolu ve otellerin ödül programlarına çevirebilirsiniz.

MEMBERSHIP REWARDS PROGRAMI NASIL ÇALIŞIR?

American Express Card ile yaptığınız her 1 TL harcama karşılığında ekstrede 1 Membership Rewards puan kazanırsınız. Ayrıca tüm American Express Program Ortaklarında yapacağınız alışverişler size ekstra puan kazandırır.

MEMBERSHIP REWARDS PUANLARI NASIL HARCANIR?

  • American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'ten alacağınız tüm hizmetlerin ödemesini, puanlarınızı 2 kat değerli olarak kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz uçak biletinden araç kiralamaya, çiçek ve pasta gönderiminden bilet alımına kadar birçok hizmetten puanlarınız karşılığında faydalanabilirsiniz.
  • Online hediye kataloğunda sizi bekleyen teknolojiden giyime, konaklamadan akşam yemeğine kadar değişen çok çeşitli ürün ve hizmetlere puanlarınız karşılığında ulaşabilirsiniz.
  • American Express'in uluslararası Seyahat Programı ile biriken Membership Rewards puanlarınızı kullanarak, seçkin havayolu şirketlerinden AirFrance, KLM Royal Dutch Airlines, Delta, Etihad Airways, Malaysia Airlines ile uçabilir, upgrade edebilir ya da refakatçi bileti temin edebilirsiniz. Ayrıca Starwood Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts ve Jumeriah Hotels & Resorts gibi dünyanın en seçkin otellerinde konaklayabilir, upgrade edebilir ve ayrıcalıklardan yararlanırsınız.
  • Membership Rewards puan - Türk Lirası çevirim oranı 1/600'dür.
  • Selects Türkiye programındaki harcamalardan Membership Rewards puan kazanılamamaktadır.

 

*Online hediye kataloğunda sunulan ürünler stoklar ile sınırlıdır.