American Express Gold Business Card

EKSTREDE İNDİRİM

American Express Business Gold Card ile yurt içi ve yurt dışındaki tüm otel ve restoran harcamalarınızda %5'e varan indirim imkanı sunmaktadır. Kazandığınız indirim tutarını görmek için eksternize bakmanız yeterlidir.

Ne kadar indirim kazanırsınız?

Restoran % 5
Otel % 3

Bir hesap kesim döneminde kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 250 TL'dir.

AMERICAN EXPRESS İşletme Tasarruf Programı

İşletme Tasarruf Programı ile iş harcamalarınızn en yoğun sektörlerde anlaşmalı üye işyerlerinde yapacağınız harcamalarda belirli oranlarda indirim alabilirsiniz. (İşletme Tasarruf Programı için indirim oranlarını görmek için tıklayınız.)

AMERICAN EXPRESS MEMBERSHIP REWARDS:

Tüm harcamalarınız  ve ekstre toplamınız, size Membership Rewards puanları kazandırır. Kazanmış olduğunuz Membership puanlarınız ile 444 0 700 Seyahat ve Concierge Hizmetleri Merkezi'nden alacağınız tüm hizmetlerin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. (Gönderdiğiniz çiçeğin ödemesini puanlarınızdan düşebilir; biletlerinizi, satın aldığınız tatil paketini puanlarınızla ödeyebilirsiniz.) Ayrıca online hediye kataloğundaki özel hediyeleriniz, puanlarınız karşılığında sizin olabilir

 

MEMBERSHIP REWARDS PUANLARI NASIL KAZANIRSINIZ?

American Express Card'ın geleneksel ödül sistemi olan Membership Rewards ile harcamalardan indirim ve puan kazanılır. Kazandığınız Membership Rewards puanlarınız ile Online Hediye kataloğunda sizi bekleyen çok özel hediyeleri alabilir veya American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'den alacağınız tüm hizmetlerin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

MEMBERSHIP REWARDS PUANLARI İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

444 0 700 Seyahat ve Concierge Hizmetleri
Satın aldığınız iş seyahat programlarının, uçak biletlerinin ya da gönderdiğiniz hediyelerin ödemel

SEÇKİN MARKALARDA TAKSİT:

Tüm American Express Business Card Program Ortaklarındaki alışverişlerinizde taksit kolaylığından yararlanabilirsiniz.

CONCIERGE VE SEYAHAT HİZMETLERİ:

444 0 700 Özel Bankacılık Hattı'nı arayarak 7 no'lu adımdan concierge ve seyahat uzmanlarımıza bağlanarak, aşağıdaki ihtiyaçlarınızı uzman ellere teslim etmenin rahatlığını yaşarsınız. American Express Business Card Concierge hizmetleri detayları için tıklayınız. 
Kart tiplerine göre alabileceğiniz concierge ve seyahat hizmetleri karşılaştırmaları için tıklayınız.

SIS INSURANCE SERVICES HİZMETLERİ

Acil durumlarda Araç Yardımı, Ev Yardımı, Sağlık Destek ve Telefon Numarası Bilgi Hattı gibi SIS Insurance Services hizmetleri detaylarını öğrenmek için tıklayınız.

SEYEHAT & CONCIERGE HİZMETLERİ

444 0 700 Özel Bankacılık Hattı'nı arayarak 7 no'lu adımdan concierge ve seyahat uzmanlarımıza bağlanarak, aşağıdaki ihtiyaçlarınızı uzman ellere teslim etmenin rahatlığını yaşarsınız.

  • Yurt içi restoranlarda rezervasyon hizmetleri
  • Etkinlik ve konser bileti temini ve gönderimi
  • Çiçek ve pasta gönderimi
  • Özel günler için hediye ve alışveriş danışmanlığı, araştırma, satın alma ve gönderim hizmetleri
  • Davetleriniz için catering, süsleme, müzik, ışık ayarlamaları
  • Yurt içi ve yurt dışı tüm havayolları için uçuş rezervasyonu, bilet alımı ve biletlerin adrese ulaştırılması
  • Yurt içi ve yurt dışı tüm destinasyonlar için kişiye özel zevklere ve tercihlere uygun seyahat araştırma ve planlama servisi
  • Seyahat edilecek şehre ait özel hazırlanmış rehberler (nerede kalmalı, nereleri görmeli, neler yapmalı, nerede yemeli, eğlenmeli, nerede alışveriş yapmalı)
  • Araç kiralama (şoförlü / şoförsüz her türlü kategoride otomobil, tekne, yat, helikopter, uçak vb.)

American Express® Selects Türkiye

Selects Türkiye üyesi restoranlarda %10, otel, spa, araç/yat kiralama, mücevher ve diğer mağazalarda ise %10 - %20 arasından değişen indirim yapılır.
American Express Select üyesi restoranlardaki %10 indiriminiz ve diğer Selects mağazalarındaki indirimleriniz kartınıza anında, otomatik olarak yansır. Otel, spa, araç/yat kiralama, golf resortlarında ve diğer noktalarda ise rezervasyonunuzu American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15 üzerinden yaptırmanız indirimli fiyatlarla ağırlanmanız için yeterlidir.

Selects Türkiye noktalarında kazanmakta olduğunuz %10-20 oranındaki indiriminizden bir takvim yılı içerisinde toplamda 10.000 TL indirim kazanabilir, tüm harcamalarınız için Membership Rewards puan kazanmaya devam edebilirsiniz.